Tel: (0216) 411 1707

Adres: İstasyon Cad. No: 69 Dergah Apt. A Blok Kat: 1 Daire: 1 Göztepe Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Digimer İşitme Cihazları Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi) yer alıyor. Digimer İşitme Cihazları Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Digimer İşitme Cihazları Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Digimer İşitme Cihazları Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Digimer İşitme Cihazları Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Digimer İşitme Cihazları Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Digimer İşitme Cihazları Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...