Tel: (0212) 583 1875

Adres: İncirli Cad. No: 38 İş Bankası Karşısı Daire: 6 Kartaltepe Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Digimer İşitme Cihazları, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Digimer İşitme Cihazları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Digimer İşitme Cihazları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Digimer İşitme Cihazları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Digimer İşitme Cihazları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Digimer İşitme Cihazları

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Digimer İşitme Cihazları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...