Tel: (0256) 811 2660

Adres: Cumhuriyet Mh. İnönü Bulvarı No: 180, Belediye Başkanlığı Binası, Didim, Aydın, Türkiye


Didim Belediyesi, Aydın ili Didim ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (İnönü Blv) yer alıyor. Didim Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Didim Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Didim Belediyesi
    Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • Akbük de bu seneye kadar böyle bir su sıkıntısı yaşanmamıştı.Akbük halkı olarak bu sıkıntının giderilmesini istiyoruz.Belediyecilik bunu gerektirir.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Didim Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Didim Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Didim Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Didim Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...