Tel: (0212) 482 0141

Adres: General Ali Rıza Gürcan Cad. No: 2 Merter İş Merkezi Kat: 1 Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Diba Yapı İnşaat, İstanbul ili Güngören ilçesinin Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. mahallesinde (Gen. Ali Rıza Gürcan Cadde) yer alıyor. Diba Yapı İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diba Yapı İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diba Yapı İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diba Yapı İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diba Yapı İnşaat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Diba Yapı İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...