Adres: Küçükçekmece, Mahmutbey Cd, 8-16, 34301 Halkalı, , İstanbul, Türkiye


DiaSA Halkalı, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Mahmutbey Caddesi) yer alıyor. DiaSA Halkalı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DiaSA Halkalı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak DiaSA Halkalı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DiaSA Halkalı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DiaSA Halkalı

0 görüş var

DiaSA Halkalı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
DiaSA Halkalı
Halkalı Merkez Mah.Mahmutbey Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
DiaSA Halkalı

Aşağıdaki formu kullanarak DiaSA Halkalı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...