Adres: İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi, Yenimahalle, 006370 Macun, , Ankara, Türkiye


Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Macun Mah. mahallesinde yer alıyor. Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi

0 görüş var

Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi
Macun Mah., Yenimahalle, Ankara.
Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi

Aşağıdaki formu kullanarak Devlet Tiyatroları Atölye Sahnesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...