Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi logo

Tel: (0362) 230 7900

Adres: Bahçelievler Mh. İstiklal Caddesi, No: 148, Dsi Tesisileri, İlkadım, Samsun, Türkiye


Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İstiklal Caddesi) yer alıyor. Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Samsun DSİ Bahçelievler Misafirhanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...