DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi logo

Tel: (0424) 571 2050

Adres: Keban Barajı Su Ürünleri Şube Müdürlüğü, Keban, Elazığ, Türkiye


DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi, Elazığ ili Keban ilçesinde yer alıyor. DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi

Aşağıdaki formu kullanarak DSİ Su Ürünleri Keban Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...