Tel: (0232) 420 5181

Adres: Buca, Deü Yüksek Okulu, 35380 Valirahmibey, , İzmir, Türkiye


DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Vali Rahmi Bey Mah. mahallesinde (DEÜ Yüksek Okulu) yer alıyor. DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu

0 görüş var

DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu
Vali Rahmi Bey Mah.DEÜ Yüksek Okulu, Buca, İzmir.
+90(0232) 420 5181 DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak DEÜ İzmir Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...