Tel: (0232) 489 2045

Adres: Şair Eşref Bulvarı, No: 36, Çankaya, Konak, İzmir, Türkiye


Destek Bilişim İzmir, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Destek Bilişim İzmir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Destek Bilişim İzmir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

20.08.2008 tarihinde 1265251 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kayıt olan Destek Bilişim Proje Servis Hizmetleri San. ve Dış - İzmir Şubesi, halen İzmir'in Konak ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşletmenin resmi ünvanı: Destek Bilişim Proje Servis Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. - İzmir Şubesi'dir. Kayıtlı olduğu İZTO meslek grubu: 33 - TELEFON VE İLETİŞİM TEÇHİZATLARI TİCARETİ


Aşağıdaki haritayı kullanarak Destek Bilişim İzmir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Destek Bilişim İzmir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Destek Bilişim İzmir

Aşağıdaki formu kullanarak Destek Bilişim İzmir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...