Tel: (0212) 572 6135

Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No: 1 Carousel AVM Telsiz Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Desa Deri - Carousel, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Desa Deri - Carousel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Desa Deri - Carousel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Desa Deri - Carousel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Desa Deri - Carousel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Desa Deri - Carousel

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Desa Deri - Carousel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...