Tel: (0216) 352 3456

Adres: Çağlayan Sok. Atatürk Cad. No: 4 Feza Apt. 2/D B Blok Daire: A Altayçeşme Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Derya Şahin El Sanatları Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altayçeşme Mah. mahallesinde (Çağlayan Sokak) yer alıyor. Derya Şahin El Sanatları Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Derya Şahin El Sanatları Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Derya Şahin El Sanatları Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Derya Şahin El Sanatları Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Derya Şahin El Sanatları Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Derya Şahin El Sanatları Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...