Tel: (0212) 543 0074

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Ray Sokak, No: 9, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Ray Sokak) yer alıyor. Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dersanem Dersanesi Bakırköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...