Adres: Tuzla, Tokai Fabrikası, 34940 İstasyon, , İstanbul, Türkiye


Derby Fabrikası, İstanbul ili Tuzla ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Tokai Fabrikası) yer alıyor. Derby Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Derby Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Derby Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Derby Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Derby Fabrikası

1 görüş var

  • sevgili yönetiçiler şu an nereye yazdığımın farkında deyilim ancak konunun ilgili yere gideceginden çok eminim 8440883200712 barkotlu jiletin yaklaşık 30 yıldır her sabah traş olan beni bıktırdı cünki kesmiyor teni yakıyor zira yıllardır kullandığm ürün fakat artık kullanmam zira yüzümü o kadar tahriş ettiki yüzüm yolunmuş tavuk derisine döndü ve ben işyerimden iki gün traş olmamak için izin almak zorunda kaldım jiletlerden numune saklıyorum iyileşmez isim bir çildiyeçi ye gitmek zorunda kalacagım konuyla ilgili bilgi vermeniz umuduyla iyi calışmalar

    Misafir, 07.12.2013 12:42:00

Derby Fabrikası adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 14.75 puan almıştır.
Derby Fabrikası
İstasyon Mah.Tokai Fabrikası, Tuzla, İstanbul.
Derby Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Derby Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...