Adres: Tuzla, Tokai Fabrikası, 34940 İstasyon, , İstanbul, Türkiye


Derby Fabrikası, İstanbul ili Tuzla ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Tokai Fabrikası) yer alıyor. Derby Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Derby Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Derby Fabrikası
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.91 puan aldı.
  • sevgili yönetiçiler şu an nereye yazdığımın farkında deyilim ancak konunun ilgili yere gideceginden çok eminim 8440883200712 barkotlu jiletin yaklaşık 30 yıldır her sabah traş olan beni bıktırdı cünki kesmiyor teni yakıyor zira yıllardır kullandığm ürün fakat artık kullanmam zira yüzümü o kadar tahriş ettiki yüzüm yolunmuş tavuk derisine döndü ve ben işyerimden iki gün traş olmamak için izin almak zorunda kaldım jiletlerden numune saklıyorum iyileşmez isim bir çildiyeçi ye gitmek zorunda kalacagım konuyla ilgili bilgi vermeniz umuduyla iyi calışmalar

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Derby Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Derby Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Derby Fabrikası