Tel: (0312) 397 7236

Adres: Anadolu Bulvarı, 145. Sokak, Petek İş Merkezi, No: 10 / 33-47-48, Pk: 06200, Macunköy, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Depar Solar Enerji, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Çamlıca Mah. mahallesinde (145. Sokak) yer alıyor. Depar Solar Enerji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Depar Solar Enerji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

1984 yılından bu yana enerji sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de son 10 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi olan fotovoltaik sektöründe öncü bir firmadır. Depar Solar olarak yüksek kaliteli ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmenin yanısıra dünyaca tanınmış fotovoltaik güneş enerjisi ekipmanlarını Türkiye pazarına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.


0 görüş var

    Depar Solar Enerji
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Depar Solar Enerji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Depar Solar Enerji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Depar Solar Enerji

Aşağıdaki formu kullanarak Depar Solar Enerji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...