Tel: (0232) 486 3056

Adres: Kazım Dirik Mh. Üniversite Caddesi, No: 79, Bornova, İzmir, Türkiye


Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Üniversite Caddesi) yer alıyor. Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

24.06.2010 tarihinde 1363601 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kayıt olan Denver Deri Tekstil İnşaat Turizm Ticaret San. - İzmir Şubesi, halen İzmir'in Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşletmenin resmi ünvanı: Denver Deri Tekstil İnşaat Turizm Ticaret San. Ltd. Şti. - İzmir Şubesi'dir. Kayıtlı olduğu İZTO meslek grubu: 20 - KÜRK VE DERİ KONFEKSİYON


0 görüş var

    Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika

Aşağıdaki formu kullanarak Denver Deri İzmir Şubesi & Fabrika ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...