yazdır
 • Nereye: Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresine

Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde kurulan Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi çağdaş yaklaşım ve modern teknolojiyle donatılmış kliniklerinde hasta memnuniyetini ve hasta haklarını ön planda tutarak güler yüzle topluma en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Merkezimiz bünyesinde bulunan Diş Sağlığı, Diş Beyazlatma, İmplant, Diş Estetiği, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi ve Oral Diagnoz konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli personelimiz ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde genel anestezi ile tedavi edilecek erişkin ve çocuk hastalarımız için her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanemiz ile hastalarımıza ameliyat sonrası bakımın verileceği gözlem odalarımız mevcuttur.

Çocuk hastalarımızın Diş Hekimi korkularını yenmelerine, ya da ebeveynlerinin tedavileri sürerken hoşça vakit geçirebilmelerine yönelik tasarlanmış Çocuk Oyun Odamız Merkezimize gelen çocuklarımızın vazgeçilmezi olacaktır.

Merkezimizin en üst katında bulunan Kafeteryamız yaklaşık 200 kişiye hizmet verecek kapasiteye sahip olup, hastalarımızın ve refakatçilerinin hoşça vakit geçireceği bir ambiyansa sahiptir.

Hastalarımıza uluslararası standartlarda, en son teknolojik donanımlarla daima en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek her zaman birinci hedefimiz ve hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğunu görmek gurur kaynağımız olacaktır.

MİSYON

Diş Hekimliğindeki tüm uzmanlık dallarında, çağdaş yaklaşım ve modern teknolojiyle donatılmış kliniklerimizde erken teşhis ve tedaviye yönelik en ileri yöntem ve ekipmanları kullanarak hasta memnuniyetini, hasta haklarını ve kaliteyi ön planda tutmak, güler yüzle topluma en iyi hizmeti vermek, hastalarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirmek, hijyen kurallarını en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYON

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hastalarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirerek ve en son teknolojiyi kullanarak sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra koruyucu hekimlik çalışmalarına özen göstermek, bu konuda toplumu bilinçlendirmek, yapacağımız akademik çalışmalar ve yurt dışı bağlantılı eğitimlerle Türk Diş Hekimliğine hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZ

Diş Sağlığı, Diş Beyazlatma, İmplant, Diş Estetiği, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Oral Diagnoz, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi alanlarında uzman hekimleri ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.
Daha fazlası için aşağıdaki bağlantılara göz atın!

RESMİ SİTESİ: www.dentaydin.com
TWİTTER: http://twitter.com/iauadsm
FACEBOOK: http://facebook.com/dentaydin
GOOGLEPLUS: http://plus.google.com/

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-07-11 15:08:00

  ilk h.isil hatipoglu hocam la bugun tedavim bitti ve ben bittigine sevinemedim o kadar iyi bi hekim ki bence herkes ornek almali sizz cok degerlisiniz unutmicam sizi :((

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  hastanediş hekimiDiş SağlığıDiş BeyazlatmaİmplantDiş EstetiğiOrtodontiEndodontiPedodontiPeriodontolojiOral DiagnozAğızDiş ve Çene Hastalıkları CerrahisiAğızDiş ve Çene Hastalıkları RadyolojisiDiş Hastalıkları ve TedavisiProtetik Diş TedavisiRestoratif Diş Tedavisi

  Yakındaki Firma ve Mekanlar