Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi logo

Tel: (0212) 444 8347

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi, No: 31/a Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İzzettin Çalışlar Caddesi) yer alıyor. Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde kurulan Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi çağdaş yaklaşım ve modern teknolojiyle donatılmış kliniklerinde hasta memnuniyetini ve hasta haklarını ön planda tutarak güler yüzle topluma en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Merkezimiz bünyesinde bulunan Diş Sağlığı, Diş Beyazlatma, İmplant, Diş Estetiği, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi ve Oral Diagnoz konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli personelimiz ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde genel anestezi ile tedavi edilecek erişkin ve çocuk hastalarımız için her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanemiz ile hastalarımıza ameliyat sonrası bakımın verileceği gözlem odalarımız mevcuttur.

Çocuk hastalarımızın Diş Hekimi korkularını yenmelerine, ya da ebeveynlerinin tedavileri sürerken hoşça vakit geçirebilmelerine yönelik tasarlanmış Çocuk Oyun Odamız Merkezimize gelen çocuklarımızın vazgeçilmezi olacaktır.

Merkezimizin en üst katında bulunan Kafeteryamız yaklaşık 200 kişiye hizmet verecek kapasiteye sahip olup, hastalarımızın ve refakatçilerinin hoşça vakit geçireceği bir ambiyansa sahiptir.

Hastalarımıza uluslararası standartlarda, en son teknolojik donanımlarla daima en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek her zaman birinci hedefimiz ve hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğunu görmek gurur kaynağımız olacaktır.

MİSYON

Diş Hekimliğindeki tüm uzmanlık dallarında, çağdaş yaklaşım ve modern teknolojiyle donatılmış kliniklerimizde erken teşhis ve tedaviye yönelik en ileri yöntem ve ekipmanları kullanarak hasta memnuniyetini, hasta haklarını ve kaliteyi ön planda tutmak, güler yüzle topluma en iyi hizmeti vermek, hastalarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirmek, hijyen kurallarını en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYON

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hastalarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirerek ve en son teknolojiyi kullanarak sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra koruyucu hekimlik çalışmalarına özen göstermek, bu konuda toplumu bilinçlendirmek, yapacağımız akademik çalışmalar ve yurt dışı bağlantılı eğitimlerle Türk Diş Hekimliğine hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZ

Diş Sağlığı, Diş Beyazlatma, İmplant, Diş Estetiği, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Oral Diagnoz, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Radyolojisi, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi alanlarında uzman hekimleri ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.
Daha fazlası için aşağıdaki bağlantılara göz atın!

RESMİ SİTESİ: www.dentaydin.com
TWİTTER: http://twitter.com/iauadsm
FACEBOOK: http://facebook.com/dentaydin
GOOGLEPLUS: http://plus.google.com/


1 görüş var

    Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.38 puan aldı.
  • ilk h.isil hatipoglu hocam la bugun tedavim bitti ve ben bittigine sevinemedim o kadar iyi bi hekim ki bence herkes ornek almali sizz cok degerlisiniz unutmicam sizi :((

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...