Tel: (0216) 461 7032

Adres: Alemdağ Cad. No: 104 Tokgözler İş Merkezi Çamlık Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Karataşçı Caddesi) yer alıyor. Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

0 görüş var

Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.98 puan almıştır.
Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kazım Karabekir Mah.Karataşçı Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 461 7032 Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Dental Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...