Tel: (0258) 213 1385

Adres: Çamlaraltı Mah. Prof. Hüseyin Yılmaz Cd. No: 41, Merkez Denizli, Türkiye


Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu, Denizli ili Merkezefendi ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (Denizli Anadolu Lisesi) yer alıyor. Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu

0 görüş var

Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu
Yunus Emre Mah.Denizli Anadolu Lisesi, Merkezefendi, Denizli.
+90(0258) 213 1385 Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...