Tel: (0212) 336 4000

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 106, Pk: 34394, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Denizbank Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Denizbank Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Denizbank Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Mevzuata uygun olarak ticari yatırım bireysel ve diğer türde bankacılık yapabilir, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nun belirlediği sınır ve şartlar dahilinde maksat ve konusunu gerçekleştirmek amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınmaz mal iktasap edebilir bunları yönetim kurulu kararıyla devir ve ferağ ipotek edebilir ve başkaca aynı haklarla tahdit edebilir kısmen veya tamamen kiraya verebilir ve üzerlerinde her türlü şahsi veya ayni haklar ve yükümlülükler kurabilecek şekilde tasarrufta bulunabilir 5411 sayılı Bankacılık Kanunu hükümleri çerçevesinde alacaklarını tahsil amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mallar iktisap edip üzerlerinde ayni ve/veya şahsi hak veya yükümlülük ihdas eden işlemler yapabilir banka lehine yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mal rehni ile ticari işletme rehni kabul edebilir gayrimenkul kiralayabilir ve 9. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Denizbank Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Denizbank Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Denizbank Genel Müdürlüğü

2 görüş var

  • Aydın /Didim Deniz Bank Şübesinin müşteriisiyim işletme kartınız var bende.esnafım turizim ve otel işletiyorum didim şübenizdeki hizmet ve müşteriye olan ilgi ve çalışma sistemleri çok zayıf özelikle mudür ve işletme bölümüne bakan ufuk bey kredi için başvuruda bulunacaz mudur ve kobiye bakan her kimse yerinde yok saatlerce bekliyoruz kredi için çok zorluk çıkarıyorlar ama başka bankalara yönleniğimizde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.bu gidişle bankanızla butun ilişkileirmi keseceğim.umarım yetkili merci bu yazdıkalrımı kaydeye alır .

    Misafir, 25.03.2014 23:43:00

  • Slm ben bankanızın müşterisiyim. sizden kredi almak istiyorum. Ama kredi puanım 1400 olmasına ragmen kredi kartlarımın limitlerl fazla oldugu için kredi başvurum olumsuz oluyor.Sizden ricam kredi başvurusunda bulunurken benden maaş bodrosu istemeyin.bana kredi alabileceğim şartları sunun sevgilerimle

    Misafir, 26.12.2013 18:17:00

Denizbank Genel Müdürlüğü adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Denizbank Genel Müdürlüğü
Esentepe Mah.Büyükdere Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 336 4000 Denizbank Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Denizbank Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...