Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 336 4000 veya (0850) 222 0800

Adres: Büyükdere Cad., No: 106, Pk: 34394, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Mevzuata uygun olarak ticari yatırım bireysel ve diğer türde bankacılık yapabilir, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nun belirlediği sınır ve şartlar dahilinde maksat ve konusunu gerçekleştirmek amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınmaz mal iktasap edebilir bunları yönetim kurulu kararıyla devir ve ferağ ipotek edebilir ve başkaca aynı haklarla tahdit edebilir kısmen veya tamamen kiraya verebilir ve üzerlerinde her türlü şahsi veya ayni haklar ve yükümlülükler kurabilecek şekilde tasarrufta bulunabilir 5411 sayılı Bankacılık Kanunu hükümleri çerçevesinde alacaklarını tahsil amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mallar iktisap edip üzerlerinde ayni ve/veya şahsi hak veya yükümlülük ihdas eden işlemler yapabilir banka lehine yurtiçinde ve yurtdışında taşınır ve taşınmaz mal rehni ile ticari işletme rehni kabul edebilir gayrimenkul kiralayabilir ve 9. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


7 görüş var

  Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü
  Toplam 109 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.17 puan aldı.
 • bir denizbank musterisiyim artı esnafım pos makinenizide kullanıyom 5 bin kredi alacagim olumsuz cvp geliyor neymis onuda bilmiyorum kacar göçer insan olsak vergi levham olmaz başı boş insan kredi alıyor biz esnafız kredi alamıyoz bu sevdigim denizbanktan beni bu yüzden ayırmak durumunda kalacaksınız her şey merkezde biter bende ordaki müdürlerim gorsün diye

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Maaş müşterisi olarak daha ilk ayım ve kişisel irtibat numaram direk yanlış girilmiş.Dikkatsiz personel ve İstanbul-Mecidiyeköy şubesi ile irtibata geçmek mümkün bile değil telefonları açılmıyor bile...Müşteri hizmetlerindeki bekleme süreleri azami 4 dk.dan fazla çalışan sayısı bile yetersiz !

  5/ 5 yıldız
  ,

 • iyi günler ben de bir kaç aylık Denizbank müşterisi olarak sizden hiç mi hiç memnun deyilim.bana gelen mesajla başladı kabus.düşük faizli kredi dendi faiz ana paradan çok.yetmiyomuş gibi birde bireysel emeklilik şart koşuldu neyseki sizin sayenizde iptal edildi.herşey düzeldi sandım 8 aydır bankaya kredi ödemesi yapıyorum borcum ne diyorum denilen miktarı ödüyorum.8 ay sonra ek hesaptan kesilen 8 tl işlem ücredi biriktiriliyor ve bana hiçbir şekilde bildirim gelmeden avukata veriyolar.haliyle şok oluyorum.insanları bitirdiniz yetmedi mi.ben borcumu ödeyebilmek için ev temizliğine giderken siz borca borç ekleyip faizle çoğaldıp hiç bilgi vermeden avukata veriyosunuz.bu nasıl vicdan nasıl anlayış.böyle yapmaya devam edilirse kalan borcu da ödemem alın bakalım canımdan başka bir şey bulabiliyor musunuz.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • İYİ GÜNLER BANKANIZIN MÜŞTERİSİYİM.FAKAT HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.MAAŞINI TAŞIYANA 400 TL ÖDEME YAPILACAĞI SÖYLENDİĞİ ZAMAN MAAŞIMI DENİZBANK A TAŞIDIM MEMURA SORDUM MAAŞTA LİMİT VARMI DİYE YOK DEDİ.FAKAT MEMUR KAMPANYADAN YARARLANDIRMAYI UNUTMUŞ VE PARAYI ALAMADIK ÇIKAN 2. KAMPANYADA 600 SINIRI ÇIKTI O YÜZDEN ALAMIYORSUNUZ DİYOR. KENDİ AYIBINI ÖRTMEK İÇİN AYDIN NAZİLLİ DENİZBANK PERSONELİ NİGAR HANIM GERÇEKLEŞTİRDİ İŞLEMİ BENİ MAĞDUR ETTİ KAZANDIĞIM HAKKI ONUN YÜZÜNDEN KAYBETTİM.MART AYINDAN BERİ BU AY YATAR ÖNÜMÜZDEKİ AY YATAR DİYE OYALADI ŞİMDİDE MAAŞ DÜŞÜK DİYOR.GEREKİRSE TÜKETİCİ HAKLARI VE İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE BİLE BAŞVURACAĞIM. İNSANLARI BU ŞEKİLDE KANDIRMAYA KİMSENİN HAKKI YOK.BU TERBİYESİZLİKTİR.MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİ İÇİN GEREKENİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • merhabalar yaklasik 7 yildir musterinizim.son zamanlardaki hizmet anlayisiniz cok degisti.her ay breysel kredi taksidimi göndermis olmama ragmen islem görmeyip daha sonra gecikme adi altinda ucret aliniyor.Bu uzun zamandir mesaj ve telefonlarla aramama ragmen kasten yapliyorgectigimiz ayin ekresi gönderilmedi.ve herhangi bir sekilde sorunuma cevap alamadim.Buda bana kanuni olarak yol hazirliyor.Bergama subesinin musterisiyim.Saygilarimla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Aydın /Didim Deniz Bank Şübesinin müşteriisiyim işletme kartınız var bende.esnafım turizim ve otel işletiyorum didim şübenizdeki hizmet ve müşteriye olan ilgi ve çalışma sistemleri çok zayıf özelikle mudür ve işletme bölümüne bakan ufuk bey kredi için başvuruda bulunacaz mudur ve kobiye bakan her kimse yerinde yok saatlerce bekliyoruz kredi için çok zorluk çıkarıyorlar ama başka bankalara yönleniğimizde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.bu gidişle bankanızla butun ilişkileirmi keseceğim.umarım yetkili merci bu yazdıkalrımı kaydeye alır .

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Slm ben bankanızın müşterisiyim. sizden kredi almak istiyorum. Ama kredi puanım 1400 olmasına ragmen kredi kartlarımın limitlerl fazla oldugu için kredi başvurum olumsuz oluyor.Sizden ricam kredi başvurusunda bulunurken benden maaş bodrosu istemeyin.bana kredi alabileceğim şartları sunun sevgilerimle

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Denizbank A.Ş. | Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...