Tel: (0212) 256 4431

Adres: Cami İ Kebir Mah. Bülent Demir Cad. 34440, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Deniz Taksi Durağı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Camiikebir Mah. mahallesinde (Kasımpaşa Tabakhane Caddesi) yer alıyor. Deniz Taksi Durağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deniz Taksi Durağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Deniz Taksi Durağı
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
  • PERPADA NELER OLUYOR PERPA TAKSİ DURAGININ YARISI ELLERİNDEN ALIN MIŞ,YETİNİLMEMİŞ HALK EKMEK BÜFESİ GİBİ BİR BÜFE ÇIKMASI MESCİT OLARAK KULLANDIKLARI KAPALI KASAYIDA KALDIRMALARI TAKSİCİLERİN MAG DURYETİNİ ARTIRMIŞTIR. TAKSİCİLERİN MAGDURİYETİ Bir vatandaş olarak her akşam ziyaret ettiğimiztaksici Kardeşlerimin bu akşam neşeleri bitmiş,adeta karar Mışlar ,çay bile yudumlayacak halleri kalmamış virane Olmuşlar,perpa yönetimi duagın yarısına el koymuş Yetmedi mescit olarak kullandıkları büfe çıkması kapalı kasada kaldırmışlar ramazana girerken bu işkence de ne oluyor,40 taksi 80 kişinin çalıştığı durakta adeta yas vardı elleri kolları bağlı insanlar Durağın küçülmesine mescidin köpek barınağına gönderilmesine çok üzlmekteler.oysa sayın BU GÜNÜN CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOGAN SEÇİM GEZİLERİNE Taksi duraklarından başlarlar.inşaALLAH şu satırlardan Birisi onu haberdar eder bu seçim sitantını perpa taksiden Verir.yazık dagbaşı sanki yüzde 45 ibüyükşehir belediyesine Ait otoparkı büyütmek için 5araç hadi 10 araç otopark için 80 kişiyi üzmekte ne ola ,belkide istenseydi o parayı olmasada bir miktar duraktakiler karşılardı.hiç bir şey olmasa bile o mescit sebep olanlara göz yumanlara, Olaya el koymayanların başlarına çit örecektir, bu biline,yardımcı olabileceginizbir şey varmı ben taksici falandegilim %62 özürlü evinde oturan biriyim

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Deniz Taksi Durağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deniz Taksi Durağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deniz Taksi Durağı