Deniz Kuvvetleri Komutanlığı logo

Tel: (0312) 417 6250

Adres: Devlet Mh. İsmet İnönü Bulvarı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Pk: 06100, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Dikmen Caddesi) yer alıyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...