Tel: (0216) 414 7915

Adres: Hacı Şükrü Sok. No: 8 Yuvam Apt. Daire: 2 Caferağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Hacı Şükrü Sokak) yer alıyor. Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi

2 görüş var

  • süper bir mekan ve süper bir hizmet

    Misafir, 23.08.2011 08:42:00

  • süper bir mekan ve süper bir hizmet

    Misafir, 23.08.2011 08:38:00

Aşağıdaki formu kullanarak Deniz Kızı Bakım ve Güzellik Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...