Tel: (0216) 395 2630

Adres: Postane Mh. Rauf Orbay Caddesi, Deniz Harp Okulu, Pk: 34942, Postane, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Deniz Harp Okulu Komutanlığı, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Postane Mah. mahallesinde (Deniz Harp Okulu) yer alıyor. Deniz Harp Okulu Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deniz Harp Okulu Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Deniz Harp Okulu Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deniz Harp Okulu Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deniz Harp Okulu Komutanlığı

0 görüş var

Deniz Harp Okulu Komutanlığı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Deniz Harp Okulu Komutanlığı
Postane Mah.Deniz Harp Okulu, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 395 2630 Deniz Harp Okulu Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Deniz Harp Okulu Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...