Adres: Sarıyer, Liman Cd, 14-102, 34450 Rumelikavağı, , İstanbul, Türkiye


Deniz Astsubay Gazinosu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı Mah. mahallesinde (Liman Caddesi) yer alıyor. Deniz Astsubay Gazinosu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deniz Astsubay Gazinosu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Deniz Astsubay Gazinosu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deniz Astsubay Gazinosu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deniz Astsubay Gazinosu

3 görüş var

  • 30 YILDIR DEĞİŞMEYEN HİZMET KALİTESİ,ÖZENLE SEÇİLMİŞ YÖNETİM VE KADROSUYLA ÇOK ÖZEL BİR MEKAN MEMNU OLMAMAK MÜMKÜN DEĞİL....

    Misafir, 01.09.2011 11:23:00

  • İstanbul Boğazının en güzel manzara ve güzelliğine sahip yerlerinden biridir.

    Misafir, 11.04.2011 10:52:00

  • boğazda güzel manzaralı yıllarca en güzel kalamar ,midye ve pastırmalı börek yiyebileceğiniz güzel bir askeri tesis..

    Misafir, 22.02.2011 22:41:00

Deniz Astsubay Gazinosu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Deniz Astsubay Gazinosu
Rumeli Kavağı Mah.Liman Caddesi, Sarıyer, İstanbul.
Deniz Astsubay Gazinosu

Aşağıdaki formu kullanarak Deniz Astsubay Gazinosu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...