Denimpa Tekstil Ticaret hakkında

Denimpa Tekstil Ticaret Anonim Şirketi, Her türlü giyim örme tekstil deri ve konfeksiyon sanayi ürünlerinin ve mamüllerinin imali, alımı, satımı, ithali, ihracı ve pazarlaması. Her türü malzemeden mamul iç ve dış giyim ürünleri ve mamullerinin ve yan sanayi ürünlerinin astar, düğme, fermuar, tela, iplik, aksesuarların imali, alımı, satımı ithali, ihracı, pazarlaması, fason dikilmesi ve diktirilmesi. Yukarıda yazılı hususların gerçekleşebilmesi için her türlü iplik, kumaş, deri ve bunların hammadde mamul ve yarı mamulleri ve bunlarla ilgili her türlü emtianın alımı, satımı, imali, boyaması, boyatılması, ithali, ihracı ve pazarlaması. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisao eder devir ve ferağ eder kiraya verir kiralar gayrimenkuller üzerinde intifa irtifak sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti ipotek ve kat irtifakı tesis kabul ve terkin eder iktisap devir ve ferağ eder. Şirketin konusu ile ilgili olarak her türlü gayrimenkul ve sair ayni hakları iktisap edebilir sahibi bulunduğu gayrimenkulleri ve ayni hakları satabilir. . . şirketin menkul ve gayrimenkul malları nakil vasıtaları ve iş makinalerini teminat göstermelerş halinde rehin ve ipotek alabileceği gibi şirketin kendisi dahi rehin ve ipotek alabilir ve verebilir her türlü sınai mülkiyet edinebilir ticaret hukukunun ticari rehinle ilgili bilcümle muamellerini yapabilir menkulleri satın alabilir satabilir rehin edebilir kefalet verebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Denimpa Tekstil Ticaret için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar