Tel: (0532) 799 7280

Adres: Çiğiltepe Mahallesi Ptt Evleri 1556. Sokak No: 15 / G Ankara, Türkiye


Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı, Ankara ili Mamak ilçesinde yer alıyor. Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız Deney Hayvanı sektöründeki ihtiyacı gidermek üzere, Yeni Zellanda Tavşanı, Sıçan ( Wistar Albino Rat) , Fare (balb-c fare) üretimi yapmaktadır. Laboratuvarımız tarım bakanlığınca ruhsatlıdır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı

Aşağıdaki formu kullanarak Deney Hayvanı Üretim Laboratuvarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...