Adres: 6181. Sokak, No: 67, Pk: 35560, Şemikler, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Şemikler Mah. mahallesinde (6181. Sokak) yer alıyor. Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

0 görüş var

Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şemikler Mah.6181. Sokak, Karşıyaka, İzmir.
Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...