Tel: (0212) 564 9222 veya (0212) 564 9252

Adres: Sarıgöl Mh. Ordu Caddesi, No: 21, Kat: 2, Daire: 3, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Delta Yapı Denetimi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Bağlarbaşı Caddesi) yer alıyor. Delta Yapı Denetimi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Delta Yapı Denetimi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

4708 sayılı kanuna ait 12 Ağustos 2001 tarihli 24491 sayılı yönetmelikle düzenlenen uygulama esaslarına göre can ve mal güvenliğinin temini imar planına fen sanat ve sağlık kurallarına standartlarına uygun kaliteli yapı yapılması için uygun denetimi yapmaktır şirketin bu amacını gerçekleştirken yapı denetim ile ilgili yasaların amir hükümlerine aynen uyar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Delta Yapı Denetimi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Delta Yapı Denetimi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Delta Yapı Denetimi