Tel: (0212) 660 0660

Adres: Halkçı Sok. No:, Moda Pasajı Kat: 3 Daire: 25/38 Zeytinlik Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Halkçı Sokak) yer alıyor. Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yerli ve Türkiye'de çalışma ruhsatı bulunan yabancı sigorta şirketlerinin A ve B acenteliklerini almak ve 30. 12. 1994 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Delta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...