Tel: (0212) 441 3156

Adres: Ferit Selim Paşa Cad. No: 13 Yayla Camii Karşısı Yenibosna Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Dekor Halı Sarayı, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Soğanlı Mah. mahallesinde (Boztepe Sokak) yer alıyor. Dekor Halı Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dekor Halı Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dekor Halı Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dekor Halı Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dekor Halı Sarayı

1 görüş var

  • bahçeli evlerdeki dekor halıcının genç olan yetkilisi değilde orta yaşlı olan esmer kişiye hakkımı helal etmiyorum onunla ahirette görüşücez inşallah çünkü halısını satarken beni ısrarlı olmama rağmen kandırdıhalının hatalı olmasındaki ısrarıma rağmen birkaçkez süpürünce düzeleceğini söyleyip sattı değil süpürmek sildiğim halde berbat ağarmış gibi duruyor ben parasında değilim aldatıldığım için kızgınımhalı bu çarşaf değilki kaldırıp başka sarayım o yüzden hakkımı helal etmiyorum eğer vicdan sahibi ise allah korkusu varsa benimle bu dünyada helalleşir ,

    Misafir, 01.12.2013 19:24:00

Aşağıdaki formu kullanarak Dekor Halı Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...