Tel: (0216) 462 4552

Adres: Göksu Cad. No: 3 Anadoluhisari Beykoz, İstanbul, Türkiye


Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Göksu Mah. mahallesinde yer alıyor. Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • çok güzel

    Misafir, 19.10.2010 20:09:00

  • süüüüüüperrrrrrrrrrrrrr

    Misafir, 19.10.2010 18:28:00

Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu
Göksu Mah., Beykoz, İstanbul.
+90(0216) 462 4552 Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...