DeFacto Bahariye logo

Tel: (0216) 449 7105

Adres: Osmanağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesino: 21a Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


DeFacto Bahariye, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Gen. Asım Gündüz Cadde) yer alıyor. DeFacto Bahariye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DeFacto Bahariye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    DeFacto Bahariye
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak DeFacto Bahariye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DeFacto Bahariye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DeFacto Bahariye

Aşağıdaki formu kullanarak DeFacto Bahariye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...