Tel: (0322) 261 9957

Adres: Pınar Mah. Güney Siteleri Arkası Tellidere, Seyhan, Adana, Türkiye


Dede Korkut İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Pınar Mah. mahallesinde (74005. Sokak) yer alıyor. Dede Korkut İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dede Korkut İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dede Korkut İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dede Korkut İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dede Korkut İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ÇOK GÜZEL BİR SİTE

    Misafir, 26.04.2011 15:13:00

  • bence dede korkut i.ö.o çok güzel bir okul. eğitimide süper bu okulda ağitim görmeniai tavsiye ederim.çünkü,ben bu okulda okuyorum

    Misafir, 22.11.2010 13:33:00

Dede Korkut İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Dede Korkut İlköğretim Okulu
Pınar Mah.74005. Sokak, Seyhan, Adana.
+90(0322) 261 9957 Dede Korkut İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Dede Korkut İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...