Tel: (0212) 286 2200

Adres: Çamlıtepe Mahallesi (derbent), Darüşşafaka Yolu, Pk: 34457, Maslak / Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Darüşşafaka Lisesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Çamlıtepe Mah. mahallesinde (Darüşşafaka Yolu) yer alıyor. Darüşşafaka Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darüşşafaka Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darüşşafaka Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darüşşafaka Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darüşşafaka Lisesi

0 görüş var

Darüşşafaka Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Darüşşafaka Lisesi
Çamlıtepe Mah.Darüşşafaka Yolu, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 286 2200 Darüşşafaka Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Darüşşafaka Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...