Tel: (0262) 653 1374

Adres: Gebze, Darıca Hayvanat Bahçesi, Piri Resi, , Kocaeli, Türkiye


Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Piri Reis Mah. mahallesinde (Darıca Hayvanat Bahçesi) yer alıyor. Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi

2 görüş var

  • herkesin gitmesini tavsiye ederim

    Misafir, 09.06.2011 11:39:00

  • darıca hayvanat bahçesi çok güzel bir yer benim çok hoşşuma gitti hepinize gitmenizi öneririm

    Misafir, 02.06.2011 22:47:00

Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi adlı mekan, 90 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.03 puan almıştır.
Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi
Piri Reis Mah.Darıca Hayvanat Bahçesi, Darıca, Kocaeli.
+90(0262) 653 1374 Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi

Aşağıdaki formu kullanarak Darıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...