Darıca Hayvanat Bahçesi logo

Tel: (0212) 265 9965

Adres: Piri Reis Mh. Tuzla Caddesi, No: 15, Darıca Hayvatan Bahçesi Ve Botanik Parkı, Darıca, Kocaeli, Türkiye


Darıca Hayvanat Bahçesi, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Piri Reis Mah. mahallesinde (Darıca Hayvanat Bahçesi) yer alıyor. Darıca Hayvanat Bahçesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darıca Hayvanat Bahçesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Darıca Hayvanat Bahçesi
  Toplam 90 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.03 puan aldı.
 • herkesin gitmesini tavsiye ederim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • darıca hayvanat bahçesi çok güzel bir yer benim çok hoşşuma gitti hepinize gitmenizi öneririm

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darıca Hayvanat Bahçesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darıca Hayvanat Bahçesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darıca Hayvanat Bahçesi

Aşağıdaki formu kullanarak Darıca Hayvanat Bahçesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...