Tel: (0216) 386 4135

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 255 Şok Mağazası Karşısı Sahrayıcedit Mh. Göztepe Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Darbaz Halı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mah. mahallesinde (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) yer alıyor. Darbaz Halı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darbaz Halı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darbaz Halı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darbaz Halı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darbaz Halı

0 görüş var

Darbaz Halı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
Darbaz Halı
Merdivenköy Mah.Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 386 4135 Darbaz Halı

Aşağıdaki formu kullanarak Darbaz Halı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...