Danıştay Başkanlığı logo

Tel: (0312) 253 1000 veya (0312) 425 9914

Adres: Eskişehir Yolu 10. Km, Üniversiteler Mh. Dumlupınar Bulvarı, No: 149, Danıştay Başkanlığı, Bilkent, Çankaya, Ankara, Türkiye


Danıştay Başkanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Eskişehir Yolu) yer alıyor. Danıştay Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Danıştay Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Danıştay Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Danıştay Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Danıştay Başkanlığı

0 görüş var

Danıştay Başkanlığı adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Danıştay Başkanlığı
Üniversiteler Mah.Eskişehir Yolu, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 253 1000 Danıştay Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Danıştay Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...