Adres: Bornova, Kemalpaşa Cd, 9, 35060 Ümit, , İzmir, Türkiye


Dalan Sabun Fabrikası, İzmir ili Bornova ilçesinin Ümit Mah. mahallesinde (Kemalpaşa Caddesi) yer alıyor. Dalan Sabun Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dalan Sabun Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dalan Sabun Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dalan Sabun Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dalan Sabun Fabrikası

0 görüş var

Dalan Sabun Fabrikası adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Dalan Sabun Fabrikası
Ümit Mah.Kemalpaşa Caddesi, Bornova, İzmir.
Dalan Sabun Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Dalan Sabun Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...