Tel: (0212) 634 4540

Adres: 7. Sok. No: 2 Çınar Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Dadaş-2 Kuru Temizleme, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Çınar Mah. mahallesinde (7. Sokak) yer alıyor. Dadaş-2 Kuru Temizleme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dadaş-2 Kuru Temizleme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dadaş-2 Kuru Temizleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dadaş-2 Kuru Temizleme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dadaş-2 Kuru Temizleme

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Dadaş-2 Kuru Temizleme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...