Tel: (0216) 593 0124

Adres: 4. Sok. TEM Yan Y. No: 38 Mermerciler OSB 56. Parsel Aydınlı Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Cün - Ata Yatçılık, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Orta Mah. mahallesinde yer alıyor. Cün - Ata Yatçılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cün - Ata Yatçılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yat, balıkçı gemisi, sandal gibi deniz araçlarının yapımı yaptırılmıs donatılması tamiri bakımı ve karada muhafazası için kullanılan malzeme makina ve teçhizatın imali alımı, satımı, kiralanması ihracat ve ithalat işleri.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cün - Ata Yatçılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cün - Ata Yatçılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cün - Ata Yatçılık

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Cün - Ata Yatçılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...