Tel: (0332) 323 2072

Adres: Dedekorkut Mah. Aziz Mahmut Hudai Caddesi, No: 8, 42080, Meram, Konya, Türkiye


Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu, Konya ili Meram ilçesinin Dedekorkut Mah. mahallesinde yer alıyor. Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu

2 görüş var

  • benim eski okulum canım okulum benim konyada ÇUMRALI İ.Ö.O gibi okul yok gerçek söylüyorum tabiii 5 sene sonraki halini bilemem ama gezmenizi isterim tabii

    Misafir, 28.02.2011 19:01:00

  • İYİ BİR OKUL

    Misafir, 27.12.2010 13:30:00

Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu
Dedekorkut Mah., Meram, Konya.
+90(0332) 323 2072 Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...