Sivas Cumhuriyet Üniversitesi logo

Tel: (0346) 219 1010

Adres: Kayseri - Sivas Yolu, Cumhuriyet Üniversitesi Pk: 58140, Merkez, Sivas, Türkiye


Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinde yer alıyor. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
    Toplam 43 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...