Tel: (0232) 255 7077

Adres: Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Cd. No: 77, 1 Yeşilyurt, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 255 7077 Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...