Tel: (0236) 231 2539

Adres: Topcu Asım Mah. 3517 Sok. No: 6 Manisa, Merkez Manisa, Türkiye


Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Topçuasım Mah. mahallesinde (3517. Sokak) yer alıyor. Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • 18 yıl önce mezun oldum o caanım günler gözümün önünden geçiyor ş?uan.............

    Misafir, 07.03.2010 17:03:00

Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.35 puan almıştır.
Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Topçuasım Mah.3517. Sokak, Şehzadeler, Manisa.
+90(0236) 231 2539 Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...