Tel: (0416) 216 1129

Adres: Sıratut Mah. Atatürk Bulvarı, Merkez Adıyaman, Türkiye


Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Adıyaman ili Adıyaman Merkez ilçesinin Sıratut Mah. mahallesinde (Buhara Caddesi) yer alıyor. Cumhuriyet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cumhuriyet İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • okulumu çok seviyorum.Özellikle Sami öğretmenime ve sınıf arkadaşlarıma selam yolluyorum.

    Misafir, 24.06.2011 14:52:00

  • bence biraz eksik anlatılmış okulumuz çok güzel artı bir tarihi okul bunun değeri bilinmeli

    Misafir, 17.11.2010 13:43:00

Cumhuriyet İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Sıratut Mah.Buhara Caddesi, Adıyaman Merkez, Adıyaman.
+90(0416) 216 1129 Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...