Tel: (0212) 571 6208

Adres: Kartaltepe Mah. Terakki C. Alpullu S. No: 5, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Cumhuriyet İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Cumhuriyet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Cumhuriyet İlköğretim Okulu
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.45 puan aldı.
  • makama saygım sonsuz va eytim personelıne verilecek deyer kelimeyle ölçünmez üstün saygı duyulacak kadro ama idare bölümünü soracak olursak sayın aladinödemiş hocamı orada müdür yardımcısı görmek beni üzüyor çünki o.kurumda ona yakişacak tek koltuk varsa oda müdür koltuğu cidi ve adeleti bilen kişi çünki aladin bey hiç bir şekilde ben müdür oldum diye insanların ekmeyile oynamaz çünki o fındık ağası deyıl.çünki o eytimin göz bebeyi.saygılerımla.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cumhuriyet İlköğretim Okulu