Tel: (0462) 230 2335

Adres: Cumhuriyet İlköğretim Okulu Kavakmeydanı Trabzon, Merkez Trabzon, Türkiye


Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Gülbaharhatun Mah. mahallesinde (Cumhuriyet İlköğretim Okulu) yer alıyor. Cumhuriyet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cumhuriyet İlköğretim Okulu

0 görüş var

Cumhuriyet İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Gülbaharhatun Mah.Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 2335 Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...